Amire számíthatsz

Teljesen átlagos, "normális" 0-99 éves korú emberekre, akik különféle háttérből és élethelyzetből jönnek.

A különbözőségeink ellenére a hitünk az, ami összeköt bennünket. Nincs más dolgod, mint lazítani. Nálunk nincs semmilyen elvárt stílusú öltözék vagy bármilyen szokás, amit követned kellene, ha eljössz hozzánk. Téged is szívesen látunk és üdvözlünk a hátteredtől, a kételyeidtől vagy kérdéseidtől függetlenül. Mi csak arra kérünk, hogy legyél önmagad és gyere úgy, ahogy vagy.

Mi arra törekszünk, hogy a Kőszikla Gyülekezet egy biztonságos környezet legyen, ahol együtt, közösen fedezhetjük fel Istent és közösen növekedhetünk általa a hitben.

Jó ha tudod, Isten olyannak fogad el bennünket, amilyenek vagyunk. Éppen ezért abból az állapotunkból indulva segítjük egymást, amilyennel ide a gyülekezetbe érkeztünk, hogy az életünk Isten szándéka szerint változzon.

Még egyszer, összefoglalva, mire is számíthatsz nálunk egy vasárnap:

• Barátságos emberekre, akik köszöntenek és szívesen beszélgetésbe elegyednek veled, persze csak ha te is szeretnéd.
  • Az istentiszelet alatt a gyerekek korosztályokra bontva, az életkori sajátosságainak megfelelő formában vehetnek részt a gyülekezet közösségében (3-14 éves korig, 3 különféle csoportban).
  • Élő zenekarra, akik 4-5 dalt játszanak el (ha szeretnéd csak hallgatod, vagy akár énekelheted is).
  • Imádságra.
  • Igehirdetésre, amiben valaki beszélni fog olyan dolgokról, amelyek fontosak lehetnek neked és meghatározhatják a további sorsodat.
  • Hallhatod a következő időszak gyülekezeti programajánlatát, amibe később már te is bekapcsolódhatsz.
  • Mindezt csaknem 90 percben.